+902325031555 info@turboturizm.com B2B Hizmet Veren Seyahat Acentası

Seyşeller Balayı Paketi ( Kişiye Özel Her Gün Hareketli )

0
Kişiye Özel Balayı Paketi
Kişiye Özel Balayı Paketi
İsim Soyisim*
Email Adresiniz*
Talebiniz*
İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

93
5 Gece 7 Gün

 SEYŞELLER TURU

5 GECE 7 GÜN
THY-EMIRATES-QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
HER GÜN HAREKETLİ

Tur Detayları

1.Gün : İSTANBUL-SEYŞELLER UÇUŞU

Havaalanı dış hatlar kontuarında uçuşunuzdan 3 saat önce check-in işlemleri ve bagajların teslim edilmesi. (pasaportlarınızda seyahat dönüş tarihinden itibaren minimum 6ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir.  Türk Hava Yolları direk veya Emirates Hava Yolları ile Dubai aktarmalı veya Qatar Hava Yolları ile Doha aktarmalı Seyşeller gece uçuşu.direk uçuş 8 saat aktarmalı uçuşlar ise 10 saat sürecektir. 

2.Gün : VARIŞ VE OTELE TRANSFER VE YERLEŞME

Seçtiğiniz hava yoluna göre sabah veya öğle vakti Seyşeller’e varış. Uçakta size verilen küçük form doldurulacaktır. Varışın ardından pasaporttan geçiş. Bagajların alınması ve gümrükten geçiş. .Sonrasında havaalanında otel görevlileri tarafından karşılanma ve otele transfer işlemleri. . Transfer sonrası otele varış. Odalara check in ve sonrasında konaklama otelinizde. 

3.Gün :SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz tam gün sürecek olan Mahe ekstra turuna katılabilirsiniz.Bu turumuzda Mahe’nin tüm güzelliklerini bir gün içerisinde tanıma fırsatı bulacaksınız.  Konaklama  Otelinizde.

4.Gün : SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dilerseniz tam gün sürecek olan Reef Safari Turuna katılabilirsiniz.Geceleme Otelinizde

5.Gün: SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Ekstra Ada turuna katılabilir ya da Denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama Otelinizde.

6.Gün: SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otelinizde dönüş öncesi spa-masaj hizmetlerinin tadına bakabilirsiniz. Konaklama Otelinizde.

7.Gün: SEYŞELLER  – DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Seçtiğiniz uçuşlara göre uçak saatinizden 3 saat önce transferiniz gerçekleştirilir. Bagajlarınız odanızdan 3,5 saat önce alınır ve transfer için hazırlanır. Eğer uçuş saatiniz öğleden sonra veya gece ise odalarınızdan gündüz 12:00 de check out yapmalısınız. Sonrasında transfer saatinize kadar otelde vakit geçirebilirsiniz. Uçuşunuzdan 3 saat önce havaalanına transfer ve sonrasında Türkiye’ye dönüş yolculuğu . İyi bir tatil geçirdiğinizi umarız.

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Tercih Edilen Hava Yolu Şirketi İle Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
  • Tercih Edilen Otelde 5 Gece Konaklama
  • Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferi
  • Kişisel Asistanlık Hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra Turlar
  • Kişisel Harcamalar
Fotoğraflar