+902325031555 info@turboturizm.com B2B Hizmet Veren Seyahat Acentası

Maldivler Balayı Paketi ( Kişiye Özel Her Gün Hareketli )

0
Kişiye Özel Balayı Paketi
Kişiye Özel Balayı Paketi
İsim Soyisim*
Email Adresiniz*
Talebiniz*
İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

107
5 Gece 7 Gün

 MALDİVLER TURU

5 GECE 7 GÜN
THY-EMIRATES-QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
HER GÜN HAREKETLİ

Tur Detayları

1.Gün : İSTANBUL-MALDİVLER UÇUŞU

Havaalanı dış hatlar kontuarında uçuşunuzdan 3 saat önce check-in işlemleri ve bagajların teslim edilmesi. (pasaportlarınızda seyahat dönüş tarihinden itibaren minimum 6ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Maldivlere 30 güne kadar yapılan seyahatlerde vize gerekmez ancak gidiş-dönüş uçak bileti ve otel konfirmasyon belgesi olması gerekir) Türk Hava Yolları direk veya Emirates Hava Yolları ile Dubai aktarmalı veya Qatar Hava Yolları ile Doha aktarmalı Maldivler gece uçuşu.direk uçuş 8 saat aktarmalı uçuşlar ise 10 saat sürecektir. 

2.Gün : VARIŞ VE OTELE TRANSFER VE YERLEŞME

Seçtiğiniz hava yoluna göre sabah veya öğle vakti Maldivler’e varış. Uçakta size verilen küçük form doldurulacaktır. Varışın ardından pasaporttan geçiş. Bagajların alınması ve gümrükten geçiş. Maldivler’e alkollü içecek sokulması yasaktır.Sonrasında havaalanında otel görevlileri tarafından karşılanma ve otele transfer işlemleri. Maldiv Otellerinde otelin konumu ve mesafesine göre 3 ayrı transfer şekli bulunmaktadır. Transfer sonrası otele varış. Odalara check in ve sonrasında konaklama otelinizde. 

3.Gün :MALDİVLER-ISLAND HOPPING TURU

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlen en Island Hopping- Turuna katılabilirsiniz. Maldivler Ekstra Turları  otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama  Otelinizde.

4.Gün : MALDİVLER-SNORKEL TURU

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen “şnorkel” Turuna katılabilirsiniz. Maldivler Ekstra Turları  otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. . Konaklama Otelinizde.

5.Gün: MALDİVLER-SUNSET CRUISE TURU

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen “Sunset Cruise” Turuna katılabilirsiniz. Maldivler Ekstra Turları  otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Bu akşam otel görevlileriniz tarafından otelde yaptığınız extra harcamalar sizlere ulaştırılacaktır. Otel ekstralarınızı bu gece veya sabah ödeyebilirsiniz. Ayrıca ertesi günkü havaalanı transferiniz için bilgilendirileceksiniz. Konaklama Otelinizde.

6.Gün: MALDİVLER-SPA-MASAJ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otelinizde dönüş öncesi spa-masaj hizmetlerinin tadına bakabilirsiniz. Konaklama Otelinizde.

7.Gün: MALDİVLER  – DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Seçtiğiniz uçuşlara göre uçak saatinizden 3 saat önce transferiniz gerçekleştirilir. Bagajlarınız odanızdan 3,5 saat önce alınır ve transfer için hazırlanır. Eğer uçuş saatiniz öğleden sonra veya gece ise odalarınızdan gündüz 12:00 de check out yapmalısınız. Sonrasında transfer saatinize kadar otelde vakit geçirebilirsiniz. Uçuşunuzdan 3 saat önce Male havaalanına transfer ve sonrasında Türkiye’ye dönüş yolculuğu . İyi bir tatil geçirdiğinizi umarız.

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Tercih Edilen Hava Yolu Şirketi İle Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
  • Tercih Edilen Otelde 5 Gece Konaklama
  • Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferi (Otel seçimine göre sürat motoru, deniz uçağı veya İç hat uçuş+sürat motoru şeklinde yapılacaktır)
  • Kişisel Asistanlık Hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra Turlar
  • Kişisel Harcamalar
  • İçecekler
Fotoğraflar