+902325031555 info@turboturizm.com B2B Hizmet Veren Seyahat Acentası

Benelux&Paris Turu

0
Gruplara Özel Fiyatlar
Gruplara Özel Fiyatlar
İsim Soyisim*
Email Adresiniz*
Talebiniz*
İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

107
7 Gece 8 Gün

Benelux&Paris Turu

Paris- Luxemburg-Köln-Amsterdam-Brüksel

4* Otellerde Konaklama Farkı İle

Bölgeye Hakim Profesyonel Rehberler Eşliğinde 

7 Gece // 8 Gün 

 

Tur Detayları

1.Gün: İstanbul – Paris

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen saatte havalimanında buluşma . Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Paris’e hareket. Varışımızı takiben ardından Panoramik Paris şehir turumuz; Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Champs Elysees, Chaillot Sarayı, Eıffel Kulesi, Askeri Akademi, Nopolyon un Mozelesi, Millet Meclisi Binası, Orsay Müzesi, Louvre Müzesi, Büyük Ve Küçük Saraylar, Alexandre 3 Köprüsü  göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir Turumuzun ardından Otelimize Transfer, Geceleme otelimizde .

2.Gün: Paris

Sabah Kahvaltımzın ardından Dileyenler ile Ekstra Seine Nehri (Paris i yakından keşfedeceğimiz harika bir tekne gezisi) , Paris  in en eski mahallelerinden biri olan Montmartre (Ressamlar Tepesi ) ve  şehre kuşbakışı hakim olan Sacre  Coeure (Adaklar Klisesi) Turu. Bu turumuzda  usta ressamların yaptıkları resimleri görme fırsatımız olacak… Dilediğinizce alışveriş yapabilir Paris sokaklarında özgürce dolaşabilirsiniz.  Öğleden Sonra  Dileyenler ile Ekstra   yarım gün sürecek olan Notre Dame – Eiffel Turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo nun dünyaca ünlü  Notre  Dame ın Kamburu  eserinede ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali ni geziyoruz.Bu gezimizden sonra Eiffel Kulesi nin 2.katına çıkarak Paris in muhteşem manzarasını kuşbakışı olarak izleme imkanı bulurken keyifle kahvelerimizi yudumluyoruz. Geceleme Otelimizde

3.Gün: Paris

Sabah Kahvaltımzın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  Ekstra tam gün sürecek olan Euro Disney turumuza katılabilirler.Bu turumuzda özel otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Therme Parc ta Walt Disney in  ünlü  kahramanları sizleri bekliyor.Pamuk Prenses, Pinokyo , Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek , muhteşem fil Jumbo nun kanatlarında havalanmak ve Karayipli Korsanların hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi Space Mountain ile uzayın sonsuz derinliklerinde seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat…Turumuz sonrası akşam saatlerinde Paris e geri dönüş yolculuğumuz .

Diğer bir seçenek olarak dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Versailles Sarayı-Bahçeleri ve Louvre Müzesi Turu.  Bu turumuzda ; Kral ve Kraliçe dairelerini, sayısız kraliyet portrelerini,dünyaca ünlü aynalı salonu,profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezdikten verilecek olan serbest zamanda sarayın muhteşem bahçelerinin tadını çıkarıyoruz.

Akşam dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Paris by night + Lido Show Turu.Bu turumuzda Aşıklar Şehri Paris i muhteşem gece manzaraları eşliğinde ışıl ışıl yaşadıktan sonra Paris gecelerinin ve Avrupa sosyetesinin vazgeçilmezi , dünyaca ünlü kabare Lido da yarım şişe şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show u izleme imkanı.Geceleme Otelimizde. 

4.Gün: Paris – Luxemburg

Sabah Kahvaltımzın ardındanLuxemburg’a hareket varşımızı takiben Luxemburg Şehir Turumuza başlıyoruz Göreceğimiz yerler arasında: Place de Constitution, Notre Dame Katedrali, Eski Şehir Meydanı, Ponte Adolphe Köprüsü, Kirschberg Platosu ve Düklük Sarayı bulunmaktadır. Geceleme Luxemburg daki  Otelimizde

5.Gün: Luxemburg – Köln – Amsterdam

Sabah Kahvaltımzın ardından Köln’e hareket ediyoruz . Köln’e varşımızı takiben Köln şehir turumuza başlıyoruz . Görülecek yerler arasında . Dünyaca ünlü  Gotik Katedral DUOMO ve Rhein Nehri panoramik Köln turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz Amsterdam’a varşımızı takiben Amsterdam Şehir Turumuz’a başlıyoruz . Görülecek yerler arasında Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı Ve Kilisesi, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı,Kırmızı Fener Sokağı Tarihi Merkez İstasyon bulunmaktadır. Turumzun sonrası Otelimiz’e transfer Geceleme Otelimizde .

6.Gün: Amsterdam

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanı takiben dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Marken – Volendam Gezisi.Bu Turumuzda Amsterdam ın en güzel  sahil kesimlerinden,eski bir balıkçı kasabası olan Volendam ın kendine özgü, küçük,rengarenk evlerini  ve tarihi limanını geziyoruz. Ardından Marken Adası nda peynir fabrikasını görebilirsiniz.   Öğleden Sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra(GRAND HOLLAND) turumuzu yapıyoruz.Bu turumuzda barış ve adaletin LAHEY`e ilave olarak ROTTERDAM,SCHEVENİNGEN ve çinileri ile dünyaca ünlü DELFT BLUE görülecek yerler arasındadır .Bu geziyi kaçırmamanızı öneririz. Geceleme Otelimizde…

 7.Gün: Amsterdam – Bruksel

Sabah Kahvaltımzın ardından Brüksel’e hareket ediyoruz . Brüksel’e varışımızı takiben  Brüksel Şehir turumuza başlıyoruz Atominium, Heysel Stadyumu Ve Platosu, Çin Ve Japon Evleri, C.E.E Avrupa  Topluluğu, Parlamento Binası, St.Michel Katedrali, Grand Palace Ve Tarihi Borsa Binası,Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize  transfer  Öğleden sonra alışveriş ve çevre gezileri için serbest saatler .Geceleme otelimizde .

8.Gün: Bruksel – Istanbul

Sabah Kahvaltımzın ardından dileyenler ile Ekstra Brugge Turu Brüksel e 100 km uzaklıkta açık hava müzesi harika bir ortaçağ kenti. Bu muhteşem kenti mutlaka görmelisiniz . Turumuzun ardından Brüksel havalimanına transfer ve Turumuzun Sonu.

 

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Gidiş- Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bİleti
  • Belirtilen Otellerde 7 Gece Oda&Kahvaltı Konaklama
  • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
  • Tüm Şehir Ve Çevre Gezileri
  • Havalimanı Ve Şehir Vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurt Dışı Çıkış Harcı
  • Vize Ücreti
  • Öğle Yemekleri
  • Programda Belirtilen Ekstra Geziler
Güzergah
Harita
Fotoğraflar